Реставрація ванн Львів

Заказать

Наші партнери зі Львова почали робити послугу реставрація ванн акрилом і, враховуючи, що хлопці займаються сантехнікою, роблять ремонти, прибирають, ну, відповідно, роблять і 3д пілогу, нову послугу по реставрації ванн їм було освоїти не особливо складно.

Використовують вони наливний акрил Plastall, хлопці взяли правильний курс в наданні послуг. Працюють найкращими матеріалами, а ціни ставлять не найвищі по Львівській області, що завдає проблем усім конкурентам, що працюють у цих галузях. Головне в реставрації ванни – увага до деталей. Розуміння кожної дрібниці дозволяє вам спрогнозувати результат і не дає права на халатність. Наші львівські партнери це добре розуміють.

Плитка для ванной

При класній наливній підлозі з 3д зображенням потрібно, щоб у ванній стояла крута сантехніка і крута ванна. Нормальна чавунна ванна коштуе порядка 8000 грн. Дорого, реально дорого, а реставрувати стару чавунну ванну можна за тисячу з копійкою.

Отримуємо 3д підлогу і відреставровану чавунну ванну. А якщо у вас є час, можна найти ще й стару австрійську ванну. Плюс способу реставрації ванни в тому, що на око відрізнити, де нова ванна, а де раставрована, буде важко, навідь неможливо. А, враховуючи якість акрилу Пластол і нормального власника ванни після ремонту, ванна має прослужити 10-15 років.

Plastall є часткою копанії Pabrec d.o.o. (Словенія, Східна Європа). Виробляє найдорожчий та найякісніший рідкий акрил. Продається по всій Європі та навідь в Канаді! Ви також маєте нагоду придбати матеріал та самотужки зробити нову акрилову ванну за 3 години! Усі консультації ми дамо.

Акрил для ванн Plastall, ціна

Матеріал Ціна
Plastall Classic (полімеризація 36 годин) від 1250 грн
Plastall М (полімеризація 36 годин) від 1000 грн
Plastall Super (полімеризація 16 годин) від 1150 грн
Plastall 24 (полімеризація 24 години) від 1100 грн

+38 (099) 18-60-742, +38 (067) 101-83-36

На нові ванни-то гарантій немає. І прості слова "реставрація ванн" набувають свого значення, найкраща реставрація тепер і на Західній Україні. Тепер супердизайн ванної кімнати Вам забеспечено. Зображення, яке буде на 3д підлозі, може довершено також продовжуватись у самій ванні та підніматись на стіни.

Реставрація ванн наливним акрилом

Реставрація ванн наливним акрилом Відновлювати ванни наливним акрилом почали давно. Та справжній добрий матеріал появився відносно недавно. Спеціально розроблений акрил Пластол для відновлення ванн впевниними кроками вибиває з цього ринку всіх інших. Ми відчули кричущу різницю між матеріалами і всі принади наливного акрилу Пластол. Хочете найкраще? Наливний акрил Plastall – це найкраще і без ніяких виключень, ми це вам говоримо, і весь інтернет це каже. Наливним акрилом Plastall працють майстри по всій Україні.

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2017. Ціну уточнюйте по телефону.

+38 (099) 18-60-742, +38 (067) 101-83-36

Відгуки про відновлення ванн акрилом

Реставрація ванн робиться по Західній Україні у містах Львова акрилом Plastall. Ми відкрили філії у кожному місті, і тепер скрізь ви маєте змогу замовити найсуперовішу реставрацію ванни. Хлопці скрізь свою роботу знають. Приїдуть, зроблять і поїдуть, а у вас появиться нова суперванна. Консультації та післягарантійний ремонт також для вас доступні, що би не сталось, ви будете купатись у гладнькій ванні.

Майстри по реставрації ванн виконують роботу в таких районах Львова:

  1. Галицький
  2. Залізничний
  3. Личаківський
  4. Франківський
  5. Шевченківський
  6. Сихівський

Так же читайте:
Жидкий наливной акрил Пластол
Покрытие, гидроизоляция для бассейнов
Ванная комната в стиле хай-тек
Реставрация ванн Тирасполь, Бендеры, Дубоссары