3д підлога технологія

Заказать

Новітні технології ідуть вперед і те, що раніше здавалось складним, з кожним днем стає все простіше і простіше. У нас ви маєте змогу купити матеріали для 3д підлоги. Додається дуже простенька інструкція, як їх перетворити в суперпідлогу у себе вдома.

Для створення 3д підлоги вам потрібно 3 дні - тобто в приміщення заходити зась, не можна щоб попав пил. Хоча, якщо налити ввечері, то вранці вже можна навіть пройти без шкоди підлозі. Сам етап створення підлоги описуємо нижче:

  1. Ґрунтуємо поверхню - така коричнева рідина, яку пензликом наносимо на поверхню, де буде 3д підлога та чекаємо 12-24 години.
  2. Базовий шар - тупо виливаємо сіру бодягу, майже без запаху та чекаємо 24 години.
  3. На гладенькій поверхні наносимо зображення (тут потрібні прямі руки).
  4. Заливаємо фінішним шаром - найбільш важливий момент. НІ В ЯКОМУ разі не дайте пилу впасти на поверхню (попередньо чистимо та миємо приміщення). Принаймні намагаємось мінімізувати сміття.
  5. Чекаємо день-два і все! 3д підлога у вас дома.

піаніно у ванній кімнаті

Доволі нескладно правда? Ну не зовсім, ну майже просто, але зробити можна і самому, якщо забажати і не боятись складнощів. Та й собі можна буде пробачити деякі погрішності після висихання.

На нашу думку найскладнішим в створені 3д підлоги є:

  • дотримання чистоти - пилу зась
  • вибір зображення та дизайн 3д підлоги чи стіни.

Все інше - "майстерність". Враховуючи різні вимоги від людей, бо всі ми різні, варіанти вирішення бувають дуже заплутаними та креативними. Чим більше подумати тим "прикольнішу" чи "пафоснішу" підлогу можна зробити, та всьому є своя межа!

Бажаете звобити все васноруч? 3д підлога у Львові, Тернополі, Рівному. Ознайомитися з цінами та переліком матеріалів можна в розділі системи: материалы для 3Д пола.

Телефонуйте, покажемо все, що можна вам показати :) +38 (098) 25-10-987, +38 (050) 93-90-280, +38 (063)312-82-82

Так же читайте:
3Д підлога
Материалы для 3d пола
Дизайн однокомнатной квартиры студии