3Д підлога

Заказать

3д підлога увірвалась і починає набирати популярносні у креативних та досвідчених людей. Спочатку все це було пафос та імідж, і тільки спеціалісти розуміли принади 3д підлоги. Даний тип монолітного покриття можна використовувати майже скрізь: ванни, коридори, вітальні, гаражі. У кожному випадку є свої переваги.

У ванній - це креативне зображення та 100% гарантія про незатоплення сусідів, приємніша на дотик за кахель. У вітальні - це монолітне зображення, що довершить стиль. У гаражі і коридорі повністю збережені всі сильні сторони промислової підлоги... Можна танками кататись - зносостійкість вражає при максимальних навантаженнях. Там, де потрібна особлива стійкість до стирання краще робити кам'яний килим.

А ви у багатьох бачили 3д підлогу? Ми виконаємо як декоративну підлогу з 3д зображенням так і монотонну. Матеріали наші ідуть одними з найкращих і широко експортуються по всьому світу, виробник Україна. Все, що бажаєте, ми втілимо на підлозі та навіть на стінах. Розробка дизайну - найвідповідальніший процес. Повністю підлашувати дизайн - це для нас найбільш складний процес, ніж створення самої 3д поверхні.

3Д підлога у ванній кімнатіОсновні переваги 3д підлоги:

  • не б'ється
  • не горить
  • тепла, приємна на дотик
  • монолітна, без швів
  • тримає удар та самовирівнюється
  • тільки фантазія обмежує зображення

Наша 3д пілога і її фізичні властивості здивують Вас. Також можна подивитись фото та зразки. Ми можемо підвезди їх до Вас. 3д підлога по ціні не дороге, а раціоанальне використання коштів.

3д пілога Львів,Тернопіль, Рівне

Найкраща 3д пілога у Львові, Тернополі та Рівному тепер доступна кожному. Ми працюємо та можемо показати Вам зразки по цим містам, а також в містах цих областей. Майстри можуть до Вас під`їхати, показати та розказати все на місці. Тобто, якщо ви живете у цих областях, ми Вам зробимо чудову, яскраву 3д підлогу, що буде тішити Вас та оточуючих. У Львові та Тернополі ми давно працюємо та тепер збільшили наш асортимет. Більше можна побачити у нашому магазині, всі товари для Вас є доступними. Також у нас можна купити матеріали.

Ціна на 3д підоги

В суспільстві є думка що наливна підлога нереально дорога, ми розвіюємо цей міф. Ціна одного метру квадратного стартує від 380 гривень за матеріали. Придбати їх і все зробити може кожна і кожен , отже до цін.

На квадрат підлоги може піти від 300 до 480 гривень. Сюди входять: епоксидний грунт, виривнюючий шар, малюнок, прозорий шар. Якщо підготувати поверхню якісніше, тоді піде менше матеріалів, буде дешевше. А якщо будуть викривлення - тоді дорожче. Робота разом з матеріалами буде коштувати від 500 до 1200 грн в залежності від обставин і геометрії кімнати.

Знижки та інші варіанти здешевлення ціни також можливі, все залежить від об'єму робіт та поверхні. Не хочете самостійно рахувати, думати, прогнозувати ціни? Ми приїдемо до Вас, покажемо все у Вас дома і назвемо ціну від і до з різними варіаціями. Приємної Вам підлоги, дякуємо, що зайшли саме до нас. +38 (098) 25-10-987, +38 (095) 572-76-73, +38 (63) 312-82-82

Так же читайте:
Материалы для 3d пола
3д підлога технологія
Таблица цветов RAL