Відновлення ванн акрилом у Львові, Самборі, Дрогобичі

Заказать

Хочете зробити вибір, який обрали не тільки жителі Львова, але і всієї України? Вибір на користь комфорту і затишку у вашій ванній? Реставрація ванн у Львові – це дійсно вихід, коли бажання замінити стару ванну є, а от можливостей - немає! Багато хто пропонує подібні послуги, але мало хто гарантує результати, які не просто задовольнять вас, а забезпечать комфортом на багато років. То як не помилитися серед розмаїття пропозицій? На що звернути увагу? Відповідь перед вами. Вже кілька років ми успішно надаємо послугу реставрація ванн у Львові. Відновлення ванн акрилом у Львові, Дрогобичі, Моршині, Яворові, Миколаєві.

Як компанія, яка від початку своєї роботи взяла за принципове – якість та доступність своїх послуг по реставрації ванн по всій Україні, можемо запевнити вас, що важливо все – і підготовка ванни до реставрації, і якість матеріалу і професіоналізм майстра. Ми з радістю усім вас забезпечимо. У будь-якому разі, всі роботи ми проведемо акрилом європейської якості PlastAll. Акрил PlastAll виготовляється на заводі в Тольятті відомим брендом Pabrec.D.O.O. Це якісний акрил, який не жовтіє з роками та здатний відтворити у вашій ванні довговічну поверхню що амортизує удари.

Акрил для ванн Plastall, ціна

Матеріал Ціна
Plastall Classic (полімеризація 36 годин) від 1250 грн
Plastall М (полімеризація 36 годин) від 1000 грн
Plastall Super (полімеризація 16 годин) від 1150 грн
Plastall 24 (полімеризація 24 години) від 1100 грн
  • Телефон: +38 (099) 18-60-742, +38 (067) 101-83-36

Акрил Пластол

Реставрація ванн у Львові ціна. Звичайно ж, ціна на реставрацію ванни залежить від виду обраної послуги, але при будь-якому вашому виборі, вона буде найнижчою серед подібних послуг на Україні (в порівнянні ціна – якість). Ми змогли забезпечити таку ціну на акрил PlastAll завдяки тому, що купуємо акрил PlastAll тільки оптовими партіями за оптовою ціною (яку пропонуємо і вам), без участі посередників. Так, досить поширена і найдешевша комплексна послуга – акрилове емалювання ванни у Львові рідким акрилом PlastAll – обійдеться вам у суму від 900 гривень.

Емалювання ванни у Львові дозволить вам без зайвих витрат досягти бажаного – отримати білосніжну гладку внутрішню поверхню в іржавій, з потрісканою емаллю, ванні. Ця послуга порятунок для тих, хто орендує житло або планує замінити ванну на душову кабіну, одним словом – коли й невеликі витрати – недоречні. Майже вдвічі дорожче буде коштувати послуга наливна ванна Львів з акрилу PlastAll. Але результат реставрації буде перевищувати ваші сподівання в рази! Вартість такої послуги починається від 1500 гривень, на відміну від наших несумлінних конкурентів, які запросять у вас від 3000 гривень.

Реставрація ванн Львів

Реставрація ванн у Львові фото. Фотогалерея, з якою ви можете ознайомитися на нашому сайті, безумовно запевнить вас у тому, що довіряючи в наші руки свою ванну, ви приймаєте єдине правильне рішення. Незалежно від обраної послуги та її вартості, ми працюємо на результат, який порадує і задовольнить вас, нашого клієнта.

Наливна ванна акрилом

Наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll. Представляємо вам найнеобхіднішу послугу на сьогодні – наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll. Ця послуга дозволяє по-новому подивитися на послугу реставрації ванн. Наливна ванна рідким акрилом робиться на сталевій, чавунній та акриловій ванні. Ми запевняємо вас, що будь-яка ванна може стати новою! Навіть ваша! Назва послуги наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll говорити сама за себе – якою б не була раніше ваша стара ванна, після виконання даної послуги, вона перетвориться в абсолютно нову акрилову ванну найвищого класу!

Наливна акрилова ванна

Результат від цієї послуги зазвичай перевищує всі очікування наших клієнтів – акрил PlastAll і наші фахівці роблять чудеса! Внутрішня поверхня вашої ванни стане гладкою на вигляд і приємною на дотик. Внутрішня поверхня наливної ванни з акрилу PlastAll не втратить свого кольору, не зміниться і не пожовтіє навіть через багато років, а можливість реставрувати акрилом PlastAll знову і знову, надасть вам змоги, при необхідності, змінити колір внутрішньої поверхні ванни або усунути якісь недоліки (різні випадки бувають в житті). А щоб ви були спокійні за якість виконаних робіт, ми надамо вам гарантію – цілих 5 років! І, повірте, це не межа для експлуатації наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll. Зазвичай, наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll повністю задовольняє відповідні потреби своїх користувачів протягом 12-15 років! А при більш дбайливому догляді ще довше! За порівняно низькою ціною, ви отримаєте улюблену затишну ванну - практично нову. 

Послуга Ціна
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни разміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2017. Ціну уточнюйте по телефону.

  • Телефон: +38 (099) 18-60-742, +38 (067) 101-83-36