Реставрація ванн в Тернополі

Заказать

Реставрація чавунних, акрилових та сталевих ванн наливним акрилом в:

  • Тернополі
  • Чорткові
  • Бережанах
  • Кременці

Реставрація ванн Тернопіль. Якщо вас зацікавила ця тема, то, скоріше за все, ви стоїте перед непростим питанням – бути чи не бути новій ванні у вашій оселі. Якщо ваша стара ванна вже не біла, а жовтувата, сірувата або просто іржава, на ній є подряпини та нерівності, та й сам процес прийняття ванни вже не викликає захвату, треба діяти!

Звісно, можна попрямувати до найближчого магазину сантехніки, «викласти» там з кишені 7000-10000 грн (а то і більше!) і насолоджуватися життям. Та що робити, коли ні кишені з грошима, а ні бажання зазнати таких витрат ви не маєте? Та й старенька ванна могла б ще стати у нагоді, аби не її страшненький зовнішній вигляд.

Відповідь є! Вже багато років існує послуга реставрації ванн, яка вирішує багато проблем своїх замовників, економить гроші та робить гарний настрій у ванні на багато років. Ми допоможемо підібрати реставраційні послуги саме для вашої ванни. Для початку ви повинні чітко усвідомити свої потреби: вам потрібна чистенька біленька ванна при мінімальних затратах на кілька років (можливо, ви живете в орендованій квартирі, або плануєте через деякий час замінити ванну на душову кабіну) або ви хочете повністю перевтілити свою ванну кімнату (іншого ефекту від послуги наливна ванна з акрилу не буває).

Наливна ванна акрилом

Наливна ванна з акрилу зробить із будь-якої старої ванни справжнісінький шедевр! Ваші гості та сусіди ніколи не повірять, що ванна не нова (а вам і не обовʼязково про це розповідати їм). Все це стало можливим завдяки нашому багаторічному досвіду роботи з якісним акрилом PlastAll, що виробляється на заводі в Словенії під егідою відомого європейського бренда Pabrec.D.O.O. Унікальність акрилу PlastAll полягає в тому, що у своєму складі він не містить небезпечних для життя розчинників (на відміну від багатьох інших марок акрилу), поверхня з акрилу PlastAll стійка до ударів (амортизує їх) та залишається білосніжною, або кольоровою без жовтизни та сірих плям багато років. Не потребує особливого догляду, все, як при догляді за ванною з акрилу найвищого класу (від себе додамо, чим вищий клас акрилу, тим легше за ним доглядати).

Акрил Пластол

Реставрація ванн Тернопіль ціна. Можемо вас одразу заспокоїти, не треба уявляти собі рахунки за послуги, на яких можна побачити захмарні цифри від 3000 гривень та навіть вище. Чесність та робота на відмінний результат – це фундамент нашої багаторічної праці. Ми самі без посередників купуємо акрил PlastAll на заводі в Словенії тільки оптовими партіями, щоб зберегти найнижчу із можливих цін на цей матеріал.

Ми дозволяємо собі порівняно невеликі витрати на доставку акрила PlastAll в Україну та рекламу наших послуг (щоб ви змогли про нас дізнатися, бо не всі готові розповісти, звідки взяли нову ванну!). Ми пропонуємо послуги реставрації ванн Тернопіль лише від 900 гривень! За такі невеликі гроші ви можете оновити свою ванну, замовивши емалювання ванни рідким акрилом PlastAll, що зробить її білосніжною, без подряпин та недоліків на термін від одного року. Ця послуга дуже доречна для тих, хто планує переїзд, або купівлю нової ванни іншого розміру або душової кабіни і тому не хоче витрачати зовсім не зайві кошти.

Для більш вимогливих потреб, коли ви плануєте перевтілити вашу ванну, а можливо і всю ванну кімнату на багато років, без демонтування та довгого очікування, ми пропонуємо послугу наливна ванна з акрилу PlastAll. Ви не впізнаєте свою ванну після такої реставрації. На багато років вашу ванну кімнату заселить практично новенький осередок радості та задоволення! Ціни на таку послугу ми також контролюємо.

Переконайтеся самі, наливна ванна з акрилу PlastAll буде коштувати вам від 1500 гривень. Так, це не сон! Завітайте до нас та переконайтеся самі!

Акрил для ванн Plastall, ціна

Матеріал Ціна
Plastall Classic (полімеризація 36 годин) від 1250 грн
Plastall М (полімеризація 36 годин) від 1000 грн
Plastall Super (полімеризація 16 годин) від 1150 грн
Plastall 24 (полімеризація 24 години) від 1100 грн

Реставрація ванн Тернопіль фото. Щоб ви й на мить не сумнівалися у вірності свого рішення, ми обрали декілька фото наших робіт (з понад 3000!). Подивіться і переконайтеся самі, що неможливе стало можливим з нами та акрилом PlastAll.

Наливная ванна жидким акрилом

Наливна ванна Тернопіль. Ця послуга відрізняється від усіх подібних не тільки назвою. Обираючи цю послуги ви заощаджуєте гроші, бо не купуєте нову ванну, а отримуєте практично новеньку! І не просто новеньку, а з високоякісного акрила PlastAll, який не зіпсує вам настрою у ванні різким запахом випаровувань розчинників та збереже ваше здоров я. Екологічно чистий матеріал при всіх його позитивних характеристиках в плані безпеки ще й достатньо міцний, легко амортизує випадкові удари. Можливість обрати покриття будь-якого кольору зробила акрил PlastAll улюбленцем замовників та й самих майстрів. А довговічність експлуатації до 10-15 років, а то й більше, не залишила конкурентам акрилу PlastAll жодного шансу на ринку послуг.

Ми настільки впевнені в якості цього матеріалу, що надаємо гарантію на наливну акрилову ванну Тернопіль строком до 5 років! П

Реставрація ванн акрилом

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2017. Ціну уточнюйте по телефону.

+38(095)572-76-73 +38(063)312-82-82 +38(098)25-10-987